Zestaw kaw 3x250g mielona BRASIL MOKA

99,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ten produkt wygeneruje 495 punktów. Twój koszyk wygeneruje 495 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 4,95 zł.


ZESTAW KAW BRASIL MOKA 3X250g W ELEGANCKIM OPAKOWANIU. Kawy mielone

ZESTAW KAW BRASIL MOKA 3X250g W ELEGANCKIM OPAKOWANIU. Kawy mielone

Zestaw zawiera:

* 250g kawy Brasil Moka Risveglio

* 250g kawy Brasil Moka 100%Arabika

* 250g kawy Brasil Moka Biolife

Kawa Brasil Moka Risveglio –  to kawa charakteryzująca się przyjemnym, intensywnym, pikantnym smakiem. Jest tworzona przez najlepsze "Arabicas" głównie z wulkanicznych gór Ameryki Środkowej i Południowej. Mieszanka zawiera również ziarna z Indii i zachodniej części Afryki i jest wypełniona małą ilością "Thai robusta". Mieszanka 70% Arabika 30% Robusta

Kawa Brasil Moka 100% Arabika to wyrafinowana mieszanka 100% ziaren kawy typu arabika, starannie wyselekcjonowanych z najlepszych plantacji kawowych Środkowej Ameryki i Brazylii.

Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g MIELONA 90% Arabika 10% Robusta
Biolife to mieszanka ziaren pochodzących z wulkanicznych obszarów Ameryki Południowej i Środkowej, a także Afryki. To kawa ze zniewalającym aromatem i smakiem, wyjątkowo przyjemnym dla podniebienia, uzyskanym dzięki wysokiej zawartości różnych odmian Arabiki.
Biolife to kawa uprawiana i przetwarzana wyłącznie przy użyciu substancji organicznych. Aby uchronić rośliny przed szkodnikami, używa się jedynie naturalnych środków. Środowisko oraz gleba w szczególności, pozostają wolne od chemicznych nawozów i środków owadobójczych. Kawa Biolight posiada Europejski Certyfikat Ekologiczny - Zielony Liść. Jest to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej, wytworzonych na jej obszarze. Logo jest umieszczane obowiązkowo na zatwierdzonym towarze, który spełnia podstawowy warunek: co najmniej 95% jego składu pochodzi z rolnictwa ekologicznego.


Specyficzne kody