Cartapani Cinquestelle

174,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ten produkt wygeneruje 874 punktów. Twój koszyk wygeneruje 874 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 8,74 zł.


Najwyższej jakości kawa włoska.

Palarnia Caffe Cartapani została założona w Brescii w 1951 roku, przez Mario i Domenico Cartapani. Ich wieloletnie doświadczenie w branży i przede wszystkim wielka pasja, pozwoliły na stworzenie najlepszych jakościowo produktów. Obecnie palarnię prowadzi już drugie pokolenie rodziny Cartapani, które dba o dochowanie wszelkich tradycji. Ziarna kaw używane w mieszankach Cartapani zawsze są selekcjonowane i importowane wyłącznie z najlepszych plantacji w Ameryce Południowej i Środkowej, oraz Azji. Aby zachować charakterystykę i właściwości organoleptyczne każdej mieszanki, ziarna odrębnych rodzajów są wypalane osobno, używając tradycyjnego sposobu długiego palenia. Warunki palenia są precyzyjnie kontrolowane, poprzez użycie najnowszych technologii, co każdorazowo gwarantuje idealny efekt.


Cartapani to producent mieszanki Cinquestelle, która jako kawa ziarnista została dwukrotnie nagrodzona najwyższym wyróżnieniem Medaglia d’Oro podczas
prestiżowych targów International Coffee Tasting.


Specyficzne kody