San Salvador Miscela Bar BIO 500g

67,90 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt wygeneruje 339 punktów. Twój koszyk wygeneruje 339 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 3,39 zł.


Prestiżowa włoska kawa z certyfikatem ZIELONY LIŚĆ

SAN SALVADOR MISCELA BAR

Mieszanka najlepszych ziaren kawy Arabika (65 %) i Robusta (35%), palona we Włoszech. Palenie: jasne (tostatura chiara) typu długiego (tostatura lenta). Wysoka zawartość ziaren o pochodzeniu brazylijskim nadaje tej mieszance delikatności i słodyczy wzbogaconym przyjemnym, korzennym aromatem pozyskanym z ziaren kawy indyjskiej. Mieszanka niebieska jest idealnie zrównoważona smakowo między goryczą a kwasowością. Charakteryzuje się gęstą crema, a dzięki zawartości ziaren Robusty idealnie sprawdza się w kawach mlecznych. 

Kawa S. Salvador Miscela Bar BIO posiada Europejski Certyfikat Ekologiczny - Zielony Liść. Jest to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej, wytworzonych na jej obszarze. Logo jest umieszczane obowiązkowo na zatwierdzonym towarze, który spełnia podstawowy warunek: co najmniej 95% jego składu pochodzi z rolnictwa ekologicznego.


Specyficzne kody