Brasil Moka Cremaroma 500g

57,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ten produkt wygeneruje 289 punktów. Twój koszyk wygeneruje 289 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 2,89 zł.


Kawa ziarnista składająca się w 50 % z ziaren Arabika i 50 % ziaren Robusta. Polecana do picia jako espresso, idealna do przygotowania kaw łączonych z mlekiem, gdzie pozostawia doskonały i intensywny aromat. 

CREMAROMA 1kg– kawa ziarnista składająca się w 50 % z ziaren Arabika i 50 % ziaren Robusta. Ziarna Arabiki są zbierane w Brazylii oraz Ameryce Środkowej, natomiast ziarna kawy Robusta to wyselekcjonowane gatunki azjatyckie. To kawa pozwalająca na zaparzenie doskonałego, tradycyjnego włoskiego espresso w ekspresach ciśnieniowych. Ziarna Arabiki nadają jej szlachetność, natomiast Robusta łagodzi kwasowy charakter ziaren Arabika i nadaje kawie mocy i charakterystycznego aromatu. Polecana do picia jako espresso, idealna do przygotowania kaw łączonych z mlekiem, gdzie pozostawia doskonały i intensywny aromat. Dodatkowym atutem tej mieszanki jest niepowtarzalna i gęsta crema, o wręcz niespotykanej grubości. Zastosowany rodzaj palenia to palenie typu średniego – tostatura media o długim czasie trwania – ok. 25 minut.


Specyficzne kody