Serwis wykorzystuje pliki cookie dla poprawnego funkcjonowania strony i umożliwiają nam zapewnienie Ci lepszych doświadczeń podczas przeglądania. Mogą być wykorzystywane do gromadzenia anonimowych statystyk, personalizacji treści, a także w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Brasil Moka BioLife 500g

69,90 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Mieszanka zawierająca w 90 % ziarna Arabika oraz w 10 % składająca się z Robusty.

 • Nowy
  Brasil Moka BioLife 500g
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
  Ilość:

  Ten produkt wygeneruje 6 punktów. Twój koszyk wygeneruje 6 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 1,20 zł.

  Biolight to mieszanka ziaren pochodzących z wulkanicznych obszarów Ameryki Południowej i Środkowej, a także Afryki. To kawa ze zniewalającym aromatem i smakiem, wyjątkowo przyjemnym dla podniebienia, uzyskanym dzięki wysokiej zawartości różnych odmian Arabiki.

  Biolight to kawa uprawiana i przetwarzana wyłącznie przy użyciu substancji organicznych. Aby uchronić rośliny przed szkodnikami, używa się jedynie naturalnych środków. Środowisko oraz gleba w szczególności, pozostają wolne od chemicznych nawozów i środków owadobójczych. Kawa Biolight posiada Europejski Certyfikat Ekologiczny - Zielony Liść. Jest to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej, wytworzonych na jej obszarze. Logo jest umieszczane obowiązkowo na zatwierdzonym towarze, który spełnia podstawowy warunek: co najmniej 95% jego składu pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

  Opis

  Typ kawy
  Arabika + Robusta
  Zawartość kofeiny
  Kofeinowa

  Specyficzne kody