Serwis wykorzystuje pliki cookie dla poprawnego funkcjonowania strony i umożliwiają nam zapewnienie Ci lepszych doświadczeń podczas przeglądania. Mogą być wykorzystywane do gromadzenia anonimowych statystyk, personalizacji treści, a także w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g mielona

34,90 zł
Brutto

4Poczuj smak prawdziwej włoskiej kawy w zaciszu własnego domu!

   Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g mielona
   keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
   Ilość:

   Ten produkt wygeneruje 3 punktów. Twój koszyk wygeneruje 3 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 0,60 zł.

   Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g MIELONA

   90% Arabika 10% Robusta

   Biolife to mieszanka ziaren pochodzących z wulkanicznych obszarów Ameryki Południowej i Środkowej, a także Afryki. To kawa ze zniewalającym aromatem i smakiem, wyjątkowo przyjemnym dla podniebienia, uzyskanym dzięki wysokiej zawartości różnych odmian Arabiki.

   Biolife to kawa uprawiana i przetwarzana wyłącznie przy użyciu substancji organicznych. Aby uchronić rośliny przed szkodnikami, używa się jedynie naturalnych środków. Środowisko oraz gleba w szczególności, pozostają wolne od chemicznych nawozów i środków owadobójczych. Kawa Biolight posiada Europejski Certyfikat Ekologiczny - Zielony Liść. Jest to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej, wytworzonych na jej obszarze. Logo jest umieszczane obowiązkowo na zatwierdzonym towarze, który spełnia podstawowy warunek: co najmniej 95% jego składu pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

   PRODUKT WŁOSKI (palona, mielona i pakowana we Włoszech)

   Specyficzne kody

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: