Serwis wykorzystuje pliki cookie dla poprawnego funkcjonowania strony i umożliwiają nam zapewnienie Ci lepszych doświadczeń podczas przeglądania. Mogą być wykorzystywane do gromadzenia anonimowych statystyk, personalizacji treści, a także w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g mielona

34,90 zł
Brutto

4Poczuj smak prawdziwej włoskiej kawy w zaciszu własnego domu!

    Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g mielona - KSANTYNA.pl
    Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g mielona
    keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
    Ilość:

    Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g MIELONA

    90% Arabika 10% Robusta

    Biolife to mieszanka ziaren pochodzących z wulkanicznych obszarów Ameryki Południowej i Środkowej, a także Afryki. To kawa ze zniewalającym aromatem i smakiem, wyjątkowo przyjemnym dla podniebienia, uzyskanym dzięki wysokiej zawartości różnych odmian Arabiki.

    Biolife to kawa uprawiana i przetwarzana wyłącznie przy użyciu substancji organicznych. Aby uchronić rośliny przed szkodnikami, używa się jedynie naturalnych środków. Środowisko oraz gleba w szczególności, pozostają wolne od chemicznych nawozów i środków owadobójczych. Kawa Biolight posiada Europejski Certyfikat Ekologiczny - Zielony Liść. Jest to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej, wytworzonych na jej obszarze. Logo jest umieszczane obowiązkowo na zatwierdzonym towarze, który spełnia podstawowy warunek: co najmniej 95% jego składu pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

    PRODUKT WŁOSKI (palona, mielona i pakowana we Włoszech)

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: