Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g mielona

34,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ten produkt wygeneruje 174 punktów. Twój koszyk wygeneruje 174 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 1,74 zł.


Poczuj smak prawdziwej włoskiej kawy w zaciszu własnego domu!

Kawa Brasil Moka BIOLIFE 250g MIELONA

90% Arabika 10% Robusta

Biolife to mieszanka ziaren pochodzących z wulkanicznych obszarów Ameryki Południowej i Środkowej, a także Afryki. To kawa ze zniewalającym aromatem i smakiem, wyjątkowo przyjemnym dla podniebienia, uzyskanym dzięki wysokiej zawartości różnych odmian Arabiki.

Biolife to kawa uprawiana i przetwarzana wyłącznie przy użyciu substancji organicznych. Aby uchronić rośliny przed szkodnikami, używa się jedynie naturalnych środków. Środowisko oraz gleba w szczególności, pozostają wolne od chemicznych nawozów i środków owadobójczych. Kawa Biolight posiada Europejski Certyfikat Ekologiczny - Zielony Liść. Jest to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej, wytworzonych na jej obszarze. Logo jest umieszczane obowiązkowo na zatwierdzonym towarze, który spełnia podstawowy warunek: co najmniej 95% jego składu pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

PRODUKT WŁOSKI (palona, mielona i pakowana we Włoszech)


Specyficzne kody