Brasil Moka BioLife 500g

69,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ten produkt wygeneruje 349 punktów. Twój koszyk wygeneruje 349 punktów , które mozna zamienić na voucher o wartości 3,49 zł.


Mieszanka zawierająca w 90 % ziarna Arabika oraz w 10 % składająca się z Robusty.

Biolight to mieszanka ziaren pochodzących z wulkanicznych obszarów Ameryki Południowej i Środkowej, a także Afryki. To kawa ze zniewalającym aromatem i smakiem, wyjątkowo przyjemnym dla podniebienia, uzyskanym dzięki wysokiej zawartości różnych odmian Arabiki.

Biolight to kawa uprawiana i przetwarzana wyłącznie przy użyciu substancji organicznych. Aby uchronić rośliny przed szkodnikami, używa się jedynie naturalnych środków. Środowisko oraz gleba w szczególności, pozostają wolne od chemicznych nawozów i środków owadobójczych. Kawa Biolight posiada Europejski Certyfikat Ekologiczny - Zielony Liść. Jest to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej, wytworzonych na jej obszarze. Logo jest umieszczane obowiązkowo na zatwierdzonym towarze, który spełnia podstawowy warunek: co najmniej 95% jego składu pochodzi z rolnictwa ekologicznego.


Specyficzne kody